Sladké pomazánky vyrábíme řemeslnicky a v malém množství podle originální trapistické receptury. Jsou lahodným  a na energii bohatým doplňkem nejen pro vaši snídani a svačinu.
 
 
MNI065 MNI 02ab v03 D box Delices Noisette Chocolat noir RGB 150dpi
Novinka Tip
169 Kč

52 % oříšků, 40 % hořké čokolády český výrobek, francouzská etiketa s názvem Delices Noisette Chocolat noir ;) Bude i s mléčnou čokoládou ;)

Detail
dulce CZ otev 5R0A7843
449 Kč

Výběr ze 3 mléčně-karamelových krémů od sester trapistek z Čech v dárkovém balení.

Detail
Lískooříšková pomazánka
Tip
149 Kč

"Přírodní nutela"

Detail
pomeranče.cz
Tip
99 Kč

80% mléka, karamel, přírodní pomerančové aroma. Zdravé mlsání. Mléčný krém ideální k snídani, k namazání na chleba, nebo na sušenky, jako náplň dortů, croissantů atd. Vynikající se zmrzlinou.

Detail
Citronový krém - Lemon Curd
149 Kč

Představujeme vyhlášený Citronový krém! Je vyráběn z čerstvých vajec, třtinového cukru, citronové šťávy a másla. Vynikající jako náplň dezertů, ale i palačinek, nebo trochu po francouzku k dobrému, řemeslně vyráběnému sýru. Neváhejte a zpestřete svůj jídelníček! Dobrou chuť! :)

Detail
Karamelová pomazánka s medem
149 Kč

Karamel, med, čokoláda.

Detail
mandle.cz
149 Kč

80% mléka, karamel, 2% sekaných mandlí. Zdravé mlsání. Mléčný krém ideální k snídani, k namazání na chleba, nebo na sušenky, jako náplň dortů, croissantů atd. Vynikající se zmrzlinou.

Detail
Krém z kaštanů
149 Kč

Krém z kaštanů. Složení: Kaštanový protlak (55%), třtinový cukr, lískové oříšky , rum, přírodní aroma vanilky.

Detail
kakao.cz
149 Kč

80% mléka, karamel, 1,5% kakaového prášku. Zdravé mlsání. Mléčný krém ideální k snídani, k namazání na chleba, nebo na sušenky, jako náplň dortů, croissantů atd. Vynikající se zmrzlinou.

Detail
káva.cz
149 Kč

80% mléka, karamel, 0,6% káva. Zdravé mlsání. Mléčný krém ideální k snídani, k namazání na chleba, nebo na sušenky, jako náplň dortů, croissantů atd. Vynikající se zmrzlinou.

Detail
kastany
199 Kč

45 g ovoce na 100 g hotového výrobku Složení: krém z jedlých kaštanů, cukr, kakao. Bez pektinu.

Detail
liskový oříšky. cz
149 Kč

80% mléka, karamel, 2,1% sekaných lískových oříšků. Zdravé mlsání. Mléčný krém ideální k snídani, k namazání na chleba, nebo na sušenky, jako náplň dortů, croissantů atd. Vynikající se zmrzlinou.

Detail
tradiční.cz
149 Kč

80% mléka, karamel. Zdravé mlsání. Mléčný krém ideální k snídani, k namazání na chleba, nebo na sušenky, jako náplň dortů, croissantů atd. Vynikající se zmrzlinou.

Detail
13 položek celkem