Unikátní, ručně vyrobená mýdla v sobě kombinují čistící a zároveň vyživující vlastnosti. Tvoří hustou bohatou pěnu díky kokosovému oleji, který jednak pokožku čistí a dále mýdlo obohacuje spolu s mandlovým olejem i o stopové prvky (mangan, železo, zinek, fosfor). Bambucké máslo obsahuje vitamíny A, E a F a poskytuje pokožce hydrataci a přirozeně ji zvláčňuje. Mýdla neobsahují parfém a jsou vhodná i pro lidi s citlivou pokožkou.

 

Lidské tělo se přirozeně chrání před vnějšími škodlivými vlivy. Péče o osobní hygienu má tuto přirozenou funkci podporovat, ne ji nahrazovat.

Přírodní složky našich výrobků zachovávají přirozenou obranyschopnost organizmu a chrání pokožku den po dni. Myjte se často v měkké vodě, mýdlo používejte umírněně, v nezbytném množství. Vaše pokožka bude zdravější.
Výrobky řady Essentiel jsou neparfémované, aby se zabránilo alergickým reakcím a též a proto, že kvalitní parfém by zvýšil cenu výrobku.

 

Ruční výroba našeho mýdla probíhá ve speciálně upravených laboratorních prostorách za použití nerezového náčiní a nádob.

126.jpgZákladem všeho je dobrá voda z naší studny

127.jpgDo výrobní nádoby se postupně přidávají ingredience

128.jpgPo důkladném promíchání a vaření je mýdlová hmota nalévána do forem

129.jpgZkouška, zda lze kostky vyjmout z formy

130.jpgNa první pohled láká kostka spíš k ochutnání, než mytí

131.jpgDělení kostek je jako cvičení na posilovacím stroji

132.jpgJeště výstupní kontrola

133.jpgA novodvorské mýdlo může sloužit zákazníkům

Česká přírodní kosmetika - do koupele
399 Kč

Sprchový gel s lipovým květem, mýdlo a dárek - plovoucí svíčka.

Česká přírodní kosmetika - péče o pleť
699 Kč

Vše s olejem z obilných klíčků: hydratační krém, mýdlo a balzám na rty.

Dárkový balíček - ILUSTRAČNÍ OBRÁZKY
30 Kč

Máme možnost Vám všechny delikatesy, nebo i kosmetiku zabalit do pěkných krabiček jako dárkový balíček. Volíme přírodní materiály - papír, výplň dřevitá vlna (dobře drží dárky, fixuje při dopravě, pěkně vypadá), a průhledné okénko - aby bylo hezky vidět na dárky ;) Lze volit i jiné dárkové krabičky - dárkové košíky, neprůhledné krabičky, zavřené krabičky, ale to pak vždy po domluvě - napište, volejte. Typ krabičky záleží na tvaru zboží - někdy je vhodná plochá krabička, někdy zase naopak hluboká, jindy menší, nebo větší. Volbu typu krabičky je na nás, dle reálné velikosti zboží. Orientační ceny dárkových krabiček - cca 30 Kč, další typy po domluvě. Vhodné řešit z předstihem - ideálně 2týdny (urgentně lze pořešit lecos, ale nebývá to pravidlem) - pište, volejte ;)

Detail
Mydlo mandlove s pomeranc kurou CZ
159 Kč

Složení: bambucké máslo, kokosový, olivový, jojobový a mandlový olej. Jako peeling - pomerančová kůra . Neparfemované.

Detail
Mydlo s obilnym klickem CZ
149 Kč

Složení: bambucké máslo, kokosový, olivový, jojobový a olej z obilných klíčků . Neparfemované.

Detail
5 položek celkem