Kód: 539 | Značka: BENEDIKTÍNI - Praglia, Itálie

Propolisový krém

349 Kč / ks
Skladem

Pro pleť i tělo. Dermopurifikační a dermoprotekční účinky propolisu ho činí obzvláště účinným jak pro mastnou pokožku s různými obtížemi s nečistotou, tak pro pokožku citlivou, jemnou nebo podrážděnou. 

Kategorie: Ostatní krémy - ruce, tělo, nohy
Hmotnost: 0.05 kg

Vysoký obsah aktivních prvků a přitomnost cenných změkčujících a hydratujících složek činí z krému s propolisem velice hodnotný výrobek. Dermopurifikační a dermoprotekční účinky propolisu ho činí obzvláště účinným jak pro mastnou pokožku s různými obtížemi s nečistotou, tak pro pokožku citlivou, jemnou nebo podrážděnou. Cenné včelí produkty, které jsou odjakživa známé a užívané, jsou ještě dnes moudře užívány benediktinskými mnichy z opatství Praglia, kteří s řemeslnou péči a láskou využili své zkušenosti v linii kosmetických krémů vyvinutých tak, aby odpovídali rozmanitým požadavkům pokožky tváře i celého těla.

 

Obsahuje: glykolový výtažek z propolisu, čirý včelá vosk, jojobový olej, přírodní rostinný glycerol, vitamín E, allantoin.

 

Objem: 50ml

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 2.6.2020
Výborný mnohokrát děkuji!

logo-013

Počátky kláštera položeného 12 km od Padovy jsou hledány na sklonku 11. století. V roce 1117 je komunita již plně etablována a vedená vlastním opatem. Současný goticko-renesanční vzhled kláštera pochází ze série přestaveb v letech 1460-1550. Po neklidném 19. století pokračují benediktinští mniši v modlitbách opět ve zdech kláštera.

 

pratalea

 

Staleté zkušenosti benediktinských mnichů z Praglia se přenášejí do výrobků, které opatství nabízí těm, kteří ocení jednoduše dobré a přirozené věci. Tradice a inovace se díky neustálému výzkumu harmonicky integrují a nabízejí to nejlepší.

 

Krátke video 1

Krátke video 2