Benediktinští mniši z PannonHalmy na základě starých receptur a přihlédnutím na moderní technologie měli snahu nalézt nejlepší kvalitu svých výrobků.

Dárkový balíček - ILUSTRAČNÍ OBRÁZKY
30 Kč

Máme možnost Vám všechny delikatesy, nebo i kosmetiku zabalit do pěkných krabiček jako dárkový balíček. Volíme přírodní materiály - papír, výplň dřevitá vlna (dobře drží dárky, fixuje při dopravě, pěkně vypadá), a průhledné okénko - aby bylo hezky vidět na dárky ;) Lze volit i jiné dárkové krabičky - dárkové košíky, neprůhledné krabičky, zavřené krabičky, ale to pak vždy po domluvě - napište, volejte. Typ krabičky záleží na tvaru zboží - někdy je vhodná plochá krabička, někdy zase naopak hluboká, jindy menší, nebo větší. Volbu typu krabičky je na nás, dle reálné velikosti zboží. Orientační ceny dárkových krabiček - cca 30 Kč, další typy po domluvě. Vhodné řešit z předstihem - ideálně 2týdny (urgentně lze pořešit lecos, ale nebývá to pravidlem) - pište, volejte ;)

Detail
dulcis keksz
99 Kč

Jemnější a křehčí něž linecké pečivo s chutí levandule. Složení: máslo, práškový cukr, kukuřičná mouka, pšeničná mouka, sůl, sušené levandule.

Detail
favum keksz
99 Kč

Jemnější a křehčí něž linecké pečivo s chutí meduňky. Složení: pšeničná mouka, vanilkové semínka, máslo, práškový cukr, vejce, sůl, med, kandovaný citron, citrónová kůra, sušená meduňka.

Detail
torcetti produkt s popisem
149 Kč

Sušenky, které spojují vůni lineckého těsta s lehkostí těsta listového. Pro sladké občerstvení.

Detail
4 položek celkem