vceli - ILUSTR vyrob1 vceli - ILUSTR vyrob2 vceli - ILUSTR vyrob3

K medu z divoce rostoucích květů mniši připojili mateří kašičku a spojili tak příjemné s užitečným. Nabízejí Vám také pečlivě vybranou a upravenou bio mateří kašičku.

vceli - ILUSTR vyrob4 vceli - ILUSTR vyrob5 vceli - ILUSTR vyrob6

 

materi kasicka BIO
Tip
449 Kč

Složení: Mateří kašička*. * 100 % surovin pochází z ekologického zemědělství. FR-BIO-01.

Detail
Dárkový balíček - ILUSTRAČNÍ OBRÁZKY
30 Kč

Máme možnost Vám všechny delikatesy, nebo i kosmetiku zabalit do pěkných krabiček jako dárkový balíček. Volíme přírodní materiály - papír, výplň dřevitá vlna (dobře drží dárky, fixuje při dopravě, pěkně vypadá), a průhledné okénko - aby bylo hezky vidět na dárky ;) Lze volit i jiné dárkové krabičky - dárkové košíky, neprůhledné krabičky, zavřené krabičky, ale to pak vždy po domluvě - napište, volejte. Typ krabičky záleží na tvaru zboží - někdy je vhodná plochá krabička, někdy zase naopak hluboká, jindy menší, nebo větší. Volbu typu krabičky je na nás, dle reálné velikosti zboží. Orientační ceny dárkových krabiček - cca 30 Kč, další typy po domluvě. Vhodné řešit z předstihem - ideálně 2týdny (urgentně lze pořešit lecos, ale nebývá to pravidlem) - pište, volejte ;)

Detail
vceli produkt BIO PYLv
299 Kč

Složení: květový pyl*. * 100 % surovin pochází z ekologického zemědělství. FR-BIO-01. Květový pyl je sbíraný včelami a slouží jim jako potrava. Je bohatý na vitamín A, B a E, draslík, fosfor, hořčík a bílkoviny.

Detail
Med pastovaný 500 g
249 Kč

Detail
vceli produkt MED A 10PCT MATER KASv
229 Kč

Složení: med (90 %), mateří kašička (10 %, nebo-li 25 g).

Detail
med z 20pct materi kasicky
449 Kč

Složení: med (80 %), mateří kašička (20 %, nebo-li 50 g).

Detail
med z 4pct materi kasicky
189 Kč

Složení: med (96 %), mateří kašička (4 %, nebo-li 10 g).

Detail
9 položek celkem