Kód: 1172 | Značka: BENEDIKTÍNI - Praglia, Itálie

PRESSORIA - kapsle pro normální krevní tlak

299 Kč / ks
Vyprodáno

Extrakty z hlohu, olivy a břízy pomáhají svým vyvažujícím účinkem udržovat fyziologické hodnoty krevního tlaku. Užitečné v případě mírné hypertenze .

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.02 kg

Doplněk stravy.

Složení: suchý extrakt květů a listů hlohu (Crataegus oxyacantha) suchý extrakt listů olivy (Olea europea), suchý extrakt listů břízy (Betula alba), želatina.

Každá kapsle obsahuje: suchý extrakt květů a listů hlohu 140mg, tit. 1% celkových flavonoidů: 1,4mg; suchý extrakt listů olivy 14x0mg, tit. 6% oleoeuropein: 8,4mg; suchý extrakt listů břízy 120mg.

 

Použití: Mniši opatství Praglia doporučují užívat 2-3 kapsle dvakrát denně.

 

Varování : nepřekračujte doporučené dávky. Nepoužívat v těhotenství. Nepodávat dětem mladším 12 let. Doplňky stravy nejsou zamýšleny jako náhrada pestré a přiměřené stravy a neměly by nahrazovat již probíhající, nebo lékařem předepsanou farmakologickou léčbu.

 

Hmotnost: 20g, 50kapslí x 0,4g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-013

Počátky kláštera položeného 12 km od Padovy jsou hledány na sklonku 11. století. V roce 1117 je komunita již plně etablována a vedená vlastním opatem. Současný goticko-renesanční vzhled kláštera pochází ze série přestaveb v letech 1460-1550. Po neklidném 19. století pokračují benediktinští mniši v modlitbách opět ve zdech kláštera.

 

pratalea

 

Staleté zkušenosti benediktinských mnichů z Praglia se přenášejí do výrobků, které opatství nabízí těm, kteří ocení jednoduše dobré a přirozené věci. Tradice a inovace se díky neustálému výzkumu harmonicky integrují a nabízejí to nejlepší.

 

Krátke video 1

Krátke video 2