Sladké pomazánky vyrábíme řemeslnicky a v malém množství podle originální trapistické receptury. Jsou lahodným  a na energii bohatým doplňkem nejen pro vaši snídani a svačinu.
 
 
Liskooriskova pomazanka klaster Novy Dvur Cesko v2
149 Kč

"Přírodní zdravá nutela". NOVÁ vylepšena RECEPTURA - ještě více lískových oříšků.

Detail
mlecne karamelovy krem Pomerancovy 65g klaster Policany Cesko v1
od 39 Kč

80% mléka, karamel, přírodní pomerančové aroma. Zdravé mlsání. Mléčný krém ideální k snídani, k namazání na chleba, nebo na sušenky, jako náplň dortů, croissantů atd. Vynikající se zmrzlinou.

Citronový krém - Lemon Curd
149 Kč

Představujeme vyhlášený Citronový krém! Je vyráběn z čerstvých vajec, třtinového cukru, citronové šťávy a másla. Vynikající jako náplň dezertů, ale i palačinek, nebo trochu po francouzku k dobrému, řemeslně vyráběnému sýru. Neváhejte a zpestřete svůj jídelníček! Dobrou chuť! :)

Detail
Karamelová pomazánka s medem
149 Kč

Karamel, med, čokoláda.

Detail
mlecne karamelovy krem Mandlovy 65g klaster Policany Cesko v1
od 65 Kč

80% mléka, karamel, 2% sekaných mandlí. Zdravé mlsání. Mléčný krém ideální k snídani, k namazání na chleba, nebo na sušenky, jako náplň dortů, croissantů atd. Vynikající se zmrzlinou.

Krém z kaštanů
149 Kč

Krém z kaštanů. Složení: Kaštanový protlak (55%), třtinový cukr, lískové oříšky , rum, přírodní aroma vanilky.

Detail
mlecne karamelovy krem Kakaovy 65g klaster Policany Cesko v1
od 59 Kč

80% mléka, karamel, 1,5% kakaového prášku. Zdravé mlsání. Mléčný krém ideální k snídani, k namazání na chleba, nebo na sušenky, jako náplň dortů, croissantů atd. Vynikající se zmrzlinou.

Mléčný karamelový krém - Kávový
od 59 Kč

80% mléka, karamel, 0,6% káva. Zdravé mlsání. Mléčný krém ideální k snídani, k namazání na chleba, nebo na sušenky, jako náplň dortů, croissantů atd. Vynikající se zmrzlinou.

Mléčný karamelový krém - Lískooříškový
od 65 Kč

80% mléka, karamel, 2,1% sekaných lískových oříšků. Zdravé mlsání. Mléčný krém ideální k snídani, k namazání na chleba, nebo na sušenky, jako náplň dortů, croissantů atd. Vynikající se zmrzlinou.

mlecne karamelovy krem Tradicni 65g klaster Policany Cesko v1
od 59 Kč

80% mléka, karamel. Zdravé mlsání. Mléčný krém ideální k snídani, k namazání na chleba, nebo na sušenky, jako náplň dortů, croissantů atd. Vynikající se zmrzlinou.

Delices au blanc liskooriskova pomazanka s mlecnou cokoladou klaster Novy Dvur Cesko v1 V
169 Kč

35% lískových oříšků, 49 % mléčné čokolády český výrobek, francouzská etiketa s názvem Delices Noisette Chocolat au blanc;)

Detail
MNI065 MNI 02ab v03 D box Delices Noisette Chocolat noir RGB 150dpi
169 Kč

52 % oříšků, 40 % hořké čokolády český výrobek, francouzská etiketa s názvem Delices Noisette Chocolat noir ;) Bude i s mléčnou čokoládou ;)

Detail
Delices au lait liskooriskova pomazanka s mlecnou cokoladou klaster Novy Dvur Cesko v1 V
169 Kč

41% lískových oříšků, 44 % mléčné čokolády český výrobek, francouzská etiketa s názvem Delices Noisette Chocolat au lait;) Bude i s bílou čokoládou ;)

Detail
darkovy balicek 3 male mlecne karamelove kremy
od 179 Kč

Výběr ze 3 mléčně-karamelových krémů od sester trapistek z Čech v dárkovém balení.

14 položek celkem