Povzbuzení a modlitba mnichů z Nového Dvora

Milí přátelé,mnich modlitba kostel

 

máte důvěru v naši komunitu, která vám nabízí mnišské produkty vlastní výroby nebo produkty mnichů ze Sept-Fons či sester trapistek od Naší Paní nad Vltavou. Dnes vám nepíšeme kvůli prodeji našich výrobků. Chtěli bychom vás povzbudit ve zdravotní krizi, kterou prochází naše země i celý svět.

 

Tato krize je velkou a nečekanou zkouškou, která velmi pravděpodobně zničí mnoho iluzí a přiměje každého člověka, aby se opět soustředil na to podstatné. Vybízíme křesťany, ať se s prosbou obrátí k Pánu a blahoslavené Panně Marii, aby ochránili naše současníky, požehnali úsilí těch, kteří bojují za zastavení epidemie, utěšili nemocné a přijali zemřelé.

 

Zveme také lidi dobré vůle, aby hledali v hloubi svého srdce, v jeho nejduchovnější části, hlas, který k nim promlouvá a který jim může dodat důvěru a odvahu.

 

Všichni doufáme, že za pár měsíců bude tato zdravotní krize za námi díky oddanosti těch, kteří bojují proti nemoci, možná také díky modlitbě křesťanů. Změní se v našem světě něco? To závisí dnes bezpochyby na nás.

 

Můžete se samozřejmě opřít o modlitbu mnichů a mnišek. Zůstáváme vám k dispozici, pokud potřebujete naše výrobky. Jsme uprostřed vás, na stejné lodi, ve vzájemném spojení a solidaritě.

 

Věrně a mnoho odvahy,

Samuel, novodvorský opat

21.3.2020, Nový Dvůr

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení