Odeslání a doručení před Vánoci 2023 a zdražení v Novém roce 2024

Přátelé, klášterní delikatesnící, rádi bychom vás informovali o možnostech dodání zboží v ČR do Vánoc u objednávek přijatých (zaplacených a na dobírku) do úterý 19.12.2023 do 12h. Pro Slovensko platí lhůta do pondělí 18.12.2023 do 12h.
EDIT: Osobní vyzvednutí v Praze - nejzazší termín sobota 23.12 (8-14h) na Farmářském trhu na Náplavce, objednávky prosíme do pátku 22.12 do 20h, nebo se stavte osobně a vyberete z toho co budeme mít sebou (hořčice, sladké pomazánky, džemy, likéry, čokolády, kosmetika, několik dárkových balíčků).

Náš přepravní partner - Zásilkovna udělá maximum, aby zásilky doručila do Vánoc. Doporučujeme ale objednat dřív - bude to klidnější pro všechny ;)

dodavka zasilkovna vanoce osvetlena ulice

 


Po těchto lhůtách lze pak stihnout obdarovat blízké formou našich dárkových poukazů. Jsou v násobcích 500Kč a můžete si jich objednat i více.

Vydávané jsou na eshopu automatizovaně online, zaplatíte kartou, stáhnete PDF a následné jej vytisknete (barevně, ale zvládněte to i na černobílé tiskárně). Je možnost použít i vygenerované PDF s kódem v emailu (bez tisku) - následné uplatnění kódu při nákupu se vždy ověřuje oproti zaplacené objednávce.

To lze stihnout i 24.12 v 17h na druhém konci světa ;)

 


EDIT: Objednat s dodáním Zásilkovnou můžete i později, ale odeslání proběhne bez garance doručení do Vánoc.Ještě máme jednu zprávu - ohledně zdražení po Novému Roce - inflace zasahuje všude a nemine ani nás. Zvýšení bude o 10-20% dle typu zboží. Co tentokrát nezdraží jsou určitě EDIT: sušenky a mléčně karamelové krémy.

Nicméně dobrou zprávou je, že za současné ceny můžete objednávat až do 14.1.2024 do 23:59.