Odeslání a doručení před Vánoci 2022 a zdražení v Novém roce 2023

Přátelé, klášterní delikatesnící, rádi bychom vás informovali o možnostech dodání zboží v ČR do Vánoc u objednávek přijatých (zaplacených a na dobírku) do pondělí 19.12.2022 do 12h. Týká se to i osobních odběrů v Praze. Pro Slovensko platí lhůta do pátku 16.12.2022 do 12h.

Náš přepravní partner - Zásilkovna udělá maximum, aby zásilky doručila do Vánoc. Doporučujeme ale objednat dřív - bude to klidnější pro všechny ;)

dodavka zasilkovna vanoce osvetlena ulice

 


Po těchto lhůtách lze pak stihnout obdarovat blízké formou našich dárkových poukazů. Jsou v násobcích 500Kč a můžete si jich objednat i více.

Vydávané jsou na eshopu automatizovaně online, zaplatíte kartou, stáhnete PDF a následné jej vytisknete (barevně, ale zvládněte to i na černobílé tiskárně). Je možnost použít i vygenerované PDF s kódem v emailu (bez tisku) - následné uplatnění kódu při nákupu se vždy ověřuje oproti zaplacené objednávce.

To lze stihnout i 24.12 v 17h na druhém konci světa ;)

 


Objednat můžete i později, ale odeslání proběhne po Vánocích.Ještě máme jednu zprávu - ohledně zdražení po Novému Roce - inflace zasahuje všude a nemine ani nás. Zvýšení bude o 10-20% dle typu zboží. Co prozatím nezdraží je kosmetika z Itálie, Francie a likéry.

Nicméně dobrou zprávou je, že za současné ceny můžete objednávat až do 1.1.2023 do 23:59.