Kód: 1672 | Značka: BENEDIKTÍNI - Praglia, Itálie

Deodorant ve spreji s květinovou vůní

299 Kč / ks
Skladem

Má vůně, která připomínají květinové a ovocné tóny, které během dne dodají příjemný deodorační účinek. Neobsahuje alkohol, minerální oleje ani konzervační látky.

Kategorie: Deodoranty
Hmotnost: 0.1 kg

Má speciální složení zvlášť navržené pro citlivou a jemnou pokožku. Je charakterizována jako velmi lehká a hydratační fluidní emulze s okamžitou vstřebatelností. Obsahuje vůně, která připomínají květinové a ovocné tóny, které během dne dodají příjemný deodorační účinek.

 

Deodorant ve spreji neobsahuje alkohol, minerální oleje ani konzervační látky.

 

Složení: doplnit

 

Objem: 100ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-013

Počátky kláštera položeného 12 km od Padovy jsou hledány na sklonku 11. století. V roce 1117 je komunita již plně etablována a vedená vlastním opatem. Současný goticko-renesanční vzhled kláštera pochází ze série přestaveb v letech 1460-1550. Po neklidném 19. století pokračují benediktinští mniši v modlitbách opět ve zdech kláštera.

 

pratalea

 

Staleté zkušenosti benediktinských mnichů z Praglia se přenášejí do výrobků, které opatství nabízí těm, kteří ocení jednoduše dobré a přirozené věci. Tradice a inovace se díky neustálému výzkumu harmonicky integrují a nabízejí to nejlepší.

 

Krátke video 1

Krátke video 2