Kód: 380 | Značka: TRAPISTI - Sept-Fons, Francie

GermaFlex - na klouby

419 Kč / ks
Skladem

Doplněk stravy vyživující a ochraňující klouby.
Složení: obilné klíčky, erytritol, výtažky ze žraločí chrupavky a korýšů bohaté na chondroitin sulfát a na glukosamin, lithothame, hydrolyzovaný mořský kolagen, přírodní aroma bez přidaného cukru, kyselina hyaluronová, výtažek z kohoutího hřebínku, měď a mangan přírodního původu. Může obsahovat stopy sóji.

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.2 kg

Germaflex je potravinový doplněk určený všem, kdo potřebují posilnit, ochránit a vyživit své klouby. Aktivní prvky obsažené v Germaflexu nejsou organismu cizí. Jsou v něm přirozeně přítomny, zvláště v chrupavce, šlachách a vazivu. Avšak s přibývajícím věkem nebo opotřebením se jejich přítomnost snižuje. To s sebou přináší jistou ztuhlost a snížení ohebnosti. K podpoře ochrany kloubů a obnově chrupavky mniši ze Sept-Fons vybrali ty nejlepší přísady přírodního původu a doplnili je obilnými klíčky, uznávaným zdrojem živin s příjemnou chutí.

Doporučené užívání: Pro dlouhodobý blahodárný účinek je počáteční dávka 20 g (2 pol. lžíce) denně po dobu 2-3 měsíců. Poté denní dávku snížte na 10 g. Germaflex je lehce rozpustný ve vodě. Užívejte ho během jednoho nebo více jídel. Maximální denní dávka je 20 g.

Průměrné hodnoty ve 20 g:
Energetická hodnota: 242 kJ (58 kcal).

Kolagen: 1000 mg
Glukosamin Hcl: 1500 mg
Chondroitin sulfát: 1200 mg
Kyselina hyaluronová: 14 mg

Bílkoviny: 5,6 g Vápník: 600 mg
Glycidy: 9,5 g Fosfor: 106 mg
Tuky: 1,0 g Hořčík: 23,8 mg

Hmotnost: 200g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: