Novinka
Kód: 1070 | Značka: BENEDIKTÍNI - Praglia, Itálie

RESPIRO - tinktura při zánětu dýchacích cest

159 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Tato směs esenciálních balzámových olejů je určena jako pomůcka při léčbě onemocnění dýchacích cest, jako je nachlazení, hromadění hlenu a ucpaný nos.

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.01 kg

Dýchací cesty jsou obzvláště citlivé v chladném období. Chlad a vlhkost venku a suché vytopené vnitřní prostory působí na sliznici a plíce. Kapky můžou přinést uklidnění díky léčivým výtažkům těch správných bylin. Olej z čajovníku, levandulový olej a kajeputový olej poskytují úlevu a uklidnění, eukalyptový olej, borovicový olej a tymiánový olej udržují dýchací cesty čisté.

 

SloženíEukalyptový olej, borovicový olej, kajeputový olej (Melaleuca leucadendra), čajovníkový olej, levandulový olej, tymiánový olej, grapefruitový extrakt.

 

Použití: jako směs do vonných lamp, třením hrudníku před spaním nebo použijte Respiro pro inhalaci páry (vyžaduje zvýšenou opatrnost a minimální dávku!)

 

Výrobek není lékem a nemůže nahradit již probíhající nebo lékařem předepsanou farmakologickou léčbu.

 

Objem: 10ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-013

Počátky kláštera položeného 12 km od Padovy jsou hledány na sklonku 11. století. V roce 1117 je komunita již plně etablována a vedená vlastním opatem. Současný goticko-renesanční vzhled kláštera pochází ze série přestaveb v letech 1460-1550. Po neklidném 19. století pokračují benediktinští mniši v modlitbách opět ve zdech kláštera.

 

pratalea

 

Staleté zkušenosti benediktinských mnichů z Praglia se přenášejí do výrobků, které opatství nabízí těm, kteří ocení jednoduše dobré a přirozené věci. Tradice a inovace se díky neustálému výzkumu harmonicky integrují a nabízejí to nejlepší.

 

Krátke video 1

Krátke video 2