Výprodej
Kód: 1002 | Značka: BENEDIKTÍNI - Praglia, Itálie

RHEUMA SALIX - protizánětlivé kapsle

299 Kč / ks
Skladem

Díky zvláštní kombinaci suchých extraktů vybraných rostlin (řemdihákechinacea , vrba a sléz) působí kapsle příznivě tím, že zmírňuje záněty a revmatické bolesti kloubů, bolesti  hlavy a lehké chřipkové onemocnění.

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.02 kg

Protizánětlivé kapsle. Doplněk stravy.

Složení: suchý extrakt z kůry vrby (salix alba), suchý extrakt z kůry řemdiháku (uncaria tomentosa), suchý extrakt z kůry echinacei - třapatky (echinacea angustifolia), suchý extrakt z kořene a listů slézu (malva sylvestris), želatina

Každá kapsle obsahuje: suchý extrakt kůry vrby 180mg, tit. 15% v salicinech: 27mg, suchý extrakt kůry řemdiháku 120mg, tit. 3% v ossinodolických alkaloidech: 3,6mg, suchý extrakt kůry echinacei 80mg, tit. 4% v echinakosidu: 3,2mg, suchý extrakt kůry slézu 20mg.

 

Použití: Mniši opatství Praglia doporučují užívat 2-3 kapsle, dvakrát denně, na plný žaludek.

 

Varování : nepřekračujte doporučené dávky. Nepoužívat během těhotenství. Nepodávat dětem mladším 12 let. Doplňky stravy nejsou zamýšleny jako náhrada pestré a přiměřené stravy a neměly by nahrazovat farmakologickou léčbu, které již probíhá nebo je předepsána lékařem.

 

Hmotnost: 20g, 50kapslí x 0,4g

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 3.2.2020
Rýchlo účinkuje pri bolestiach kĺbov.

logo-013

Počátky kláštera položeného 12 km od Padovy jsou hledány na sklonku 11. století. V roce 1117 je komunita již plně etablována a vedená vlastním opatem. Současný goticko-renesanční vzhled kláštera pochází ze série přestaveb v letech 1460-1550. Po neklidném 19. století pokračují benediktinští mniši v modlitbách opět ve zdech kláštera.

 

pratalea

 

Staleté zkušenosti benediktinských mnichů z Praglia se přenášejí do výrobků, které opatství nabízí těm, kteří ocení jednoduše dobré a přirozené věci. Tradice a inovace se díky neustálému výzkumu harmonicky integrují a nabízejí to nejlepší.

 

Krátke video 1

Krátke video 2