Kód: 1418 | Značka: BENEDIKTÍNI - Praglia, Itálie

Balzamiková mast

499 Kč / ks
Skladem

100% přírodní bylinková mast/balsám k pomoci při onemocnění horních dýchacích cest, nachlazení a průduškových obtížích.

Kategorie: Ostatní krémy - ruce, tělo, nohy
Hmotnost: 0.05 kg

Balsám je z macerátu bylinek z kláštera, čistého včelího vosku, rostlinných olejů a směsí 15 přírodních éterických olejů.

Neobsahuje minerální oleje, konzervanty ani syntetické vůně.

Uchovat na chladném místě.

 

Složení: ocoglycerides, halianthus annuus seed oil, vitis vinifere seed oil, cera alba, canphor, prunus amygdalus dulcis oil, zea mays germ oil, camphor, menthol, tocopherol, eucaliptol, chamomilla recutita extract, pinus sylvestris cone extract, thymus vulgaris extract, lavandula angustifolia extract, pinus leaf oil, mentha piperita oil, eucalyptus globulus oil, thymys vulgaris oil, abies alba oil, melaleuca alternifolia oil, pinus pomilui oil, lavandula angustifolia oil, melaleuca leucadendron oil

 

Objem: 50ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-013

Počátky kláštera položeného 12 km od Padovy jsou hledány na sklonku 11. století. V roce 1117 je komunita již plně etablována a vedená vlastním opatem. Současný goticko-renesanční vzhled kláštera pochází ze série přestaveb v letech 1460-1550. Po neklidném 19. století pokračují benediktinští mniši v modlitbách opět ve zdech kláštera.

 

pratalea

 

Staleté zkušenosti benediktinských mnichů z Praglia se přenášejí do výrobků, které opatství nabízí těm, kteří ocení jednoduše dobré a přirozené věci. Tradice a inovace se díky neustálému výzkumu harmonicky integrují a nabízejí to nejlepší.

 

Krátke video 1

Krátke video 2