Kód: 1417 | Značka: BENEDIKTÍNI - Praglia, Itálie

Levandulová mast

499 Kč / ks
Skladem

Zklidňující 100% přírodní bylinková mast/balsám pro jakýkoli typ podraždění kůže a sliznic.

Kategorie: Ostatní krémy - ruce, tělo, nohy
Hmotnost: 0.05 kg

Z čistého včelího vosku, macerátů z bylin, vzácných rostlinných olejů a přírodních silic.

Neobsahuje minerální oleje, konzervanty ani syntetické vůně.

Uchovat na chladném místě.

 

Složení: cocoglycerides, helianthus annuus seed oil, prunus amygdalus dulcis oil, cera alba, persea gratissima oil, rosa moscata oil, passiflora incarnata oil, bisabolol, tocopherol, lavandula angustifolia oil, calendula officinalis extract, lavandula angustifoia extract, chamomilla recutita extract, centella asiatica extract, ruscus aculeatus extract, aesculus hippocastanum extract, symphytum officinalis extract, aloe barbadensis extract, glycyrrhetinic acid, mentha piperita oil, melaleuca alternifolia

 

Objem: 50ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-013

Počátky kláštera položeného 12 km od Padovy jsou hledány na sklonku 11. století. V roce 1117 je komunita již plně etablována a vedená vlastním opatem. Současný goticko-renesanční vzhled kláštera pochází ze série přestaveb v letech 1460-1550. Po neklidném 19. století pokračují benediktinští mniši v modlitbách opět ve zdech kláštera.

 

pratalea

 

Staleté zkušenosti benediktinských mnichů z Praglia se přenášejí do výrobků, které opatství nabízí těm, kteří ocení jednoduše dobré a přirozené věci. Tradice a inovace se díky neustálému výzkumu harmonicky integrují a nabízejí to nejlepší.

 

Krátke video 1

Krátke video 2