Akce

Olivová pomazánka

199 Kč / ks 229 Kč Sleva 13 %
Skladem
Kategorie: Pesta
Hmotnost: 0.1 kg

Složení: olivy, olivový olej, koření, sůl.

Po otevření uchovávejte v lednici.

Bez konzervantu, umělých aromat a barviv.
Hmotnost: 110 g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Klášter La Santa Família de Manacor má svůj původ v „Serventes de la Santa Família“, kongregaci Baleárských ostrovů, kterou založil Bartomeu Diumenge v roce 1907. Přestože původ klášteru a komunity není benediktinský, v roce 1964 Serventé požádali o přijetí k benediktínskému řádu a Rada Katalánské federace benediktinských mnišek, která se konala v klášteře Sant Pere de les Puel·les v Barceloně 8. listopadu 1966, souhlasila s vysláním skupiny katalánských mnišek do Manacoru, aby je nasměrovala k benediktinském duchu. Tímto způsobem se 10. dubna 1969 stala komunita Serventes La Santa Família de Manacor benediktinským klášterem, který si zachoval původní jméno a zbožnost. 

O osm měsíců později, 19. prosince, Katalánská federace benediktinských sester, která se sešla na mimořádné kapitule v Monestiro de Sant Pere de les Puel·les v Barceloně, přijala vstup tohoto kláštera na ostrovech do Katalánské federace.

V roce 2016 se klášter La Santa Família de Manacor sloučil s klášterem Sant Benet de Montserrat a od té doby jsou řádové sestry, které sídlí v Manacor, členy komunity Montserrat.